ABONE MERKEZİ
BİLGİSAYAR & BİLİŞİM
SIKÇA SORULAN SORULAR

Faturam ne zaman gelecek?

Faturanız ilk sayınızı takiben derginizden  bağımsız adresinize gönderilecektir.

Dergilerim nasıl ulaştırılacak?

Abonelerimizin dergileri Türkiye'nin her yerine MNG Kargo firması tarafından ulaştırılmaktadır. Derginiz belirteceğiniz adrese MNG Kargo tarafından mesai saatlerinde (Pazar günleri hariç) getirilecek ve imzanız karşılığında teslim edilecektir.  Derginiz ilk ziyaret sırasında size veya yetkilendirdiğiniz bir kimseye (apartman, site görevlileri; şirket danışma / güvenlik personeli; komşu, vb.) imza karşılığı teslim edilemezse sizin adınıza bir not pusulası bırakılacak ve bölgenizdeki MNG Kargo şubesini arayarak derginizi alabileceksiniz. Eğer 3 gün içinde sizinle temasa geçilemezse derginiz bize geri gönderilecektir. Bundan sonra ancak bizi (212) 478 0 300'den arayarak yeni bir yönlendirme yapmanız gerekecektir.

Abone formuna nasıl ulaşabilirim?

Abone formumuzu doldurup fax veya eposta ile ulaştırarak abonelik satın alabilirsiniz.

ABONE FORMU

Abonelik ücretini taksitle ödeyebilir miyim?

0 ( 212 ) 478 0 300 numaralı abone hattımızı arayarak kredi kartına taksit imkanı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapacağım?

Online Kredi kartı numaranızı formda belirterek online; bu durumda kredi kartı numaranız en güncel güvenlik protokollerine uygun biçimde sistemde tutulacak, kimse tarafından görülemeyecek, provizyonunuz alındıktan sonra kredi kartı numaranız hariç diğer tüm bilgiler bize iletilerek aboneliğiniz başlatılacaktır.

Çağrı merkezimizi (212) 478 0 300 no'dan arayıp gerekli bilgilerinizi vererek; bu durumda kredi kartınızdan gerekli tutar bizim tarafımızdan tahsil edilerek aboneliğiniz başlatılacaktır.

Abonelik formunu kredi kartı numaranızla birlikte doldurup bize 0(212) 410 35 13 no'lu faks veya abone@doganburada.com adresimizden ulaştırabilirsiniz. Yine tahsilat kredi kartınızdan yapıldıktan sonra aboneliğiniz başlatılacaktır.

Eğer ödeme şekli olarak banka havalesini seçtiyseniz; bu kez formla birlikte banka havalesinin dekontunu yine bize faks veya e-posta ile ulaştırarak aboneliğinizin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Bu seçenekte bazı bankalar havale bedeli talep etmektedirler.

Nasıl abone olabilirim?

Abone olmak istediğiniz dergilerin altındaki "satın al" butonunu tıkladığınızda karşınıza gelecek abone formunu eksiksiz doldurup online göndererek;

Formu doldurarak kredi kart bilginiz veya ödeme dekontunuz ile 0( 212 ) 410 35 13 nolu faksa, abone@doganburda.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Çağrı merkezimizi ( 212 ) 478 0 300 no'lu telefonumuzdan arayarak.

Dergilerimin gönderimine ne zaman başlanacak?

Aylık dergiler için her ayın 20'sine kadar bize ulaşan abonelik başvurularında takip eden ilk sayıdan itibaren dergileriniz gönderilmeye başlanacaktır. 21'i ile ay sonu arasında bize ulaşan başvurulardaysa bu kez takip edecek bir sonraki sayıdan itibaren gönderilecektir. Örneğin 23 Mart tarihinde yapılacak bir abonelik başvurusunda Mayıs sayısından itibaren dergi gönderilmeye başlanacaktır. Haftalık dergilerdeyse takip eden ilk haftadan itibaren dergileriniz gönderilecektir. Faturanız ve eğer hediyeli bir abonelik seçtiyseniz adresinize derginiz ve faturanızdan bağımsız gönderilecektir.

Aboneliğim bittiğinde ne olacak?

Aboneliğinizin bitmesine 1 ay kala bunu hatırlatan Bir mektubu Sizin Adınıza yollayacağız. Siz Istemediğiniz onay vermediğiniz Sürece hicbir sekilde aboneliğiniz kendiliğinden uzatılmayacaktır.


ANASAYFA