ABONE MERKEZİ
BİLGİSAYAR & BİLİŞİM
SIKÇA SORULAN SORULAR

Aboneliğim bittiğinde ne olacak?

Elektronik posta adresinize aboneliğinizin sona erdiğini hatırlatan bilgilendirme son sayınızın teslimi ile gönderilecektir. Elektronik posta adresiniz kayıtlı değilse, kayıtlı telefonunuza müşteri hizmetleri yetkilisi bilgilendirme yapacaktır.

Faturam ne zaman gelecek?

Faturanız satın alma işleminizi takiben elektronik posta adresinize gönderilecektir.

Dergilerim nasıl ulaştırılacak?

Abonelerimizin dergileri Türkiye'nin her yerine MNG Kargo firması tarafından ulaştırılmaktadır. Derginiz belirteceğiniz adrese MNG Kargo tarafından mesai saatlerinde (Pazar günleri hariç) getirilecek ve imzanız karşılığında ücretsiz teslim edilecektir.  Derginiz ilk ziyaret sırasında size veya yetkilendirdiğiniz bir kimseye (apartman, site görevlileri; şirket danışma / güvenlik personeli; komşu, vb.) imza karşılığı teslim edilemezse sizin adınıza bir not pusulası bırakılacak ve bölgenizdeki MNG Kargo şubesini arayarak derginizi alabileceksiniz. Eğer 3 gün içinde sizinle temasa geçilemezse derginiz bize geri gönderilecektir. Bundan sonra ancak bizi (212) 478 0 300'den arayarak yeni bir yönlendirme yapmanız gerekecektir.

Abone formuna nasıl ulaşabilirim?

Abone formumuzu doldurup fax veya eposta ile ulaştırarak abonelik satın alabilirsiniz.

ABONE FORMU

Abonelik ücretini taksitle ödeyebilir miyim?

Bonus, Axess, Maximum, World özellikli kredi kartlarını kullanarak web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden 3 taksit ile abonelik satın alabilirsiniz.

Dijital dergi aboneliğime nereden ulaşabilirim?

Dijital dergi aboneliğinize ulaşabilmenizi sağlayan görsel kılavuz için buraya tıklayın

Abone formu ile abonelikte ödemeyi nasıl yapacağım?

Abonelik formunu doldurarak yine abone formu üzerinde bilgileri yer alan hesabımıza abonelik bedelini yatırdığınızı belgeleyen ödeme dekontunuzu bize 0 (212) 410 35 13 no'lu faks veya abone@doganburada.com elektronik posta adresimizden ulaştırabilirsiniz. 

Nasıl abone olabilirim?

Abone olmak istediğiniz dergilerin altındaki "satın al" butonunu tıkladığınızda karşınıza gelecek abone formunu eksiksiz doldurup online göndererek;

Formu doldurarak kredi kart bilginiz veya ödeme dekontunuz ile 0( 212 ) 410 35 13 nolu faksa, abone@doganburda.com e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

Çağrı merkezimizi ( 212 ) 478 0 300 no'lu telefonumuzdan arayarak.

Dergilerimin gönderimine ne zaman başlanacak?

Aylık dergiler için her ayın 20'sine kadar bize ulaşan abonelik başvurularında takip eden ilk sayıdan itibaren dergileriniz gönderilmeye başlanacaktır. 21'i ile ay sonu arasında bize ulaşan başvurulardaysa bu kez takip edecek bir sonraki sayıdan itibaren gönderilecektir. Örneğin 23 Mart tarihinde yapılacak bir abonelik başvurusunda Mayıs sayısından itibaren dergi gönderilmeye başlanacaktır. Haftalık dergilerdeyse takip eden ilk haftadan itibaren dergileriniz gönderilecektir. Faturanız ve eğer hediyeli bir abonelik seçtiyseniz adresinize derginiz ve faturanızdan bağımsız gönderilecektir.

ANASAYFA