ABONE MERKEZİ
İşlem Rehberi


Abone olmak istediğiniz dergiyi seçerek işlemlerinize başlayabilirsiniz.Sonrasında seçtiğiniz ürüne dair satın almak istediğiniz kampanyayı belirleyin. Zira bazı dergilerimiz için tek bir kampanya seçeneğimiz mevcutken diğerleri için daha fazla kampanya imkanı bulunabilir.

Tercih edeceğiniz kampanyaya bağlı olarak sağ altta yer alan fiyat bilgisi dinamik olarak değişecektir.

KDV ve nakliye maliyeti (ürünün her sayısı için ) görüntülenen fiyatın içine dahildir.

Ürün seçimini değiştirmek için "Ana Sayfa" linkini kullanabilirsiniz.

Satın alma işlemine devam etmek için "Abone Olun" linkine tıklamalısınız.Belirleyeceğiniz ödeme seçeneğine göre işlemleriniz iki farlı şekilde devam edecektir.
Havale/EFT ile ödeme yapmak için ilgili linki tıklayıp açılacak olan abone formunu doldurup bize bize ulaştırmanız gereklidir

"Kredi Kartı ile ödemek İstiyorum" seçeneği ile satın alma işleminizi internet üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Satın alma işleminin tamamlanması için sırasıyla Abone, Fatura ve Ödeme bilgilerinizi girin.

Abone bilgileri kısmına yayının teslim edileceği adres ve kişi bilgileri girilir. Satın alınan ürüne dair kargo teslimi ve takip işlemleri buradaki iletişim bilgileri üzerinden yapılmaktadır.

Ürün teslimatları anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının dağıtım alanı ile sınırlıdır. Dağıtım alanı içinde olan adresler için teslimatlar abone bilgileri alanında belirtilen adrese yapılacaktır. Dağıtım alanı dışında kalan adresler için ürünleri anlaşmalı kargo firmamızın dilediğiniz bir şubesinden teslim alınması gereklidir.

Satın alma işlemine başlamadan önce ürünleri talep ettiğiniz adresin dağıtım alanı içinde olup olmadığını sorgulayabilir yada satın alma işleminden sonra adrese teslim edilmediği için aboneliğiniz iptal ettirebilirsiniz.

Satın alma işleminin 3D sistemi ile gerçekleşecek olup şifre doğrulama işlemi bu alanda girilen cep telefonu numarasına gönderilecektir.Faturayı yayının gönderileceği kişi veya bir başka kişi/kurum adına düzenlenmesini talep edebilirsiniz.

Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.Satın alınan ürünün tahsilatının gerçekleşmesi için kart bilgilerinizi girmeniz ve "Mesafeli Satışlar Yönetmeliğini" onaylamanız gerekmektedir.
Mesafeli satılar yönetmeliği üzerine tıklayarak yönetmeliği detaylı olarak görüntüleyip okuyabilirsiniz. Satın aldığınız ürün, teslimat şartları, abonelik süresi ve tahsil edilecek tutara dair detaylar bu dokümanda mevcut olacaktır.

Abone, fatura ve ödeme bilgileri doldurulurken formun sol üst tarafında satın aldığınız ürünü ve ödeyeceğiniz nakliye ve KDV dahil tutarı göreceksiniz.Ödemelerin güvenli şekilde gerçekleşmesi için web sayfamızda 3D Secure sistemi kullanılmaktadır. Bu nedenle işlemlerin tamamlanması için "Abone Bilgileri" alanına girilen cep telefonuna doğrulama şifresi gönderilecektir.

Şifre girilene kadar ürün ve kampanya tercihlerinizi işlemlerinizi geri alarak değiştirebilirsiniz.

Şifrenin girilmesi ile aboneliğe dair satın alma işlemi tamamlanacak ve ekranda satın aldığınız ürün ve kartınızdan çekilen tutar gösterilecektir.Ayrıca mesafeli satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme formu elektronik posta adresinize gönderilecektir.

Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden mesafeli satış sözleşmesine ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Ancak sözleşme tarihinden itibaren 3 yıl boyunca iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşarak mesafeli satış sözleşmenizi ve ön bilgilendirme formunuzu talep edebilirsiniz.

UYUŞMAZLIK

Doğan Burda olarak mevzuat doğrultusunda tüm tüketici şikayetleriniz karşılanacaktır. Sorunun çözülmemesi halinde hizmetin satın aldığı veya ikametgahınızın bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz.

ALTENATİF UYAŞMASLIK ÇÖZÜM MEKANİZMALARI

Bu sözleşmenin uygulanmasından kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul ve ikametgahınızdaki Mahkemeler ile İcra Daireleri yetkilidir.

KİŞİSEL VERİLEİN KULLANILMASI

Sitemiz üzerinden toplanan Kişisel Bilgileriniz ilke olarak, üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz ya da başka amaçlar için kullandırılmaz ve siz bizzat aksini talep etmediğiniz sürece aldığınız ürün veya hizmetin gereğinin yerine getirilmesi veya devam ettirilmesi haricinde üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşılmaz.

İsim, soy isim, telefon ve adres bilgilerinizi satın aldığınız ürünleri talep etmiş olduğunuz adreslere gönderilebilmesi için kullanılmaktayız. Satın aldığınız ürünlerinizi istediğiniz adrese teslimini gerçekleştirmek için bu bilgilerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarına verilmesini kabul etmiş olursunuz.

Toplanan mali bilgiler iniz de satın aldığınız ürün ve hizmetler ile ilgili satış süreci ve muhasebeleştirilmesi için kullanılmaktadır. Sitemizden bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

DB olarak abonelik işlemlerinize başlamadan önce sitemizde yer alan Gizlilik Politikamızın okumasını rica ediyoruz.