Dijital dergi aboneliği nasıl başlatılır?

Dergileriniz artık bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda ve tabletinizde! Doğan Burda Dergi Grubu dergilerinden herhangi birine ait dijital abonelik kodunuz varsa aşağıdaki adımları izleyerek aboneliğinizi etkinleştirebilirsiniz.

1. Üye olun

Dijital dergilerimizi Magzter adlı bir platformda yayımlıyoruz. Magzter'ı kullanarak dergilerinize tablet, akıllı telefon ve bilgisayar üzerinden ulaşabileceksiniz. Magzter'a üye olmak için önce www.magzter.com adresine girin ve sağ üst köşedeki Login linkine tıklayın. Ardından, açılan ekrandaki Register sekmesine tıklayın.

2. Kayıt formunu doldurun

Karşınıza gelen kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Name alanına adınızı, Email alanına e-posta adresinizi, Password alanına da kullanmak istediğiniz parolayı yazın. Cinsiyet seçimi yapmak ve doğum gününüzü yazmak zorunda değilsiniz. Formu doldurduktan sonra REGISTER düğmesine tıklayın.

Birkaç saniye içinde e-posta adresinize bir onay mesajı gelecek. Gelen mesajdaki Activate Account düğmesine tıklayarak adresinizi doğrulayın.

3. Giriş yapın

E-posta adresinizi doğruladıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için magzter.com'da yine sağ üst köşedeki Login düğmesine tıklayın. Email Address alanına e-posta adresinizi, Password or OTP alanına parolanızı yazın ve LOGIN düğmesine tıklayın.

4. Promosyon kodunu etkinleştirin

Şimdi promosyon kodunu hesabınıza ekleyeceğiz. Size verilen promosyon kodunu kullanmak için www.magzter.com/coupon/redeem adresine gidin, promosyon kodunuzu yazıp Claim Now düğmesine tıklayın.

Unutmayın ki her kod yalnızca bir kez kullanılabilir.

5. Derginizi seçin

Bu ekranda promosyon kodunuzun hangi dergileri kapsadığını göreceksiniz. Aboneliğinizi başlatmak istediğiniz dergiyi işaretleyip Submit düğmesine tıklayın.

Redeem Success mesajını gördüyseniz promosyon kodunuzu başarıyla etkinleştirdiniz demektir. Artık Go to My Account düğmesine tıklayarak hesabınıza geri dönebilir, derginizi görebilirsiniz.

6. Telefon ve tablette okuyun

Artık derginize akıllı telefon ve tabletinizden ulaşabilirsiniz. Bunun için cihazınıza Magzter uygulamasını indirmeniz gerekiyor. App Store veya Google Play'den uygulamayı yükleyip açın. Uygulamayı ilk açtığınızda ülkenizi, sonra da en az 4 ilgi alanınızı seçmeniz istenebilir. Bunların seçtikten sonra Magzter'i tamamla düğmesine dokunun.

Uygulama açıldıktan sonra alt taraftaki koleksiyonlarım düğmesine dokunun. Açılan ekrandaki Giriş yap düğmesine dokunup daha önce oluşturduğunuz hesap bilgilerinizle giriş yapın.

Artık abone olduğunuz dergileri koleksiyonlarım ekranında görebilirsiniz. İstediğiniz sayının yanındaki OKU düğmesine dokunarak o sayıyı açabilir, isterseniz ok işaretine dokunarak sayıyı cihazınıza indirebilir ve internet bağlantınız yokken de okuyabilirsiniz.

6. BİLGİSAYARDA OKUYUN

Dergilerinize bilgisayarınızdan ulaşmak istediğinizde Magzter'a girin, sağ üst köşedeki Hi Adınız Soyadınız linkine tıklayın, açılan menüden My Subscriptions'ı seçin. Abone olduğunuz dergiye tıkladıktan sonra Read Now düğmesine tıklayarak son sayıyı okuyabilirsiniz. Sayfayı biraz aşağı kaydırarak Recent Issues başlığının yanındaki View All linkine tıkladığınızda ise derginin eski sayılarını görebilirsiniz.